Senior Nákupca / Purchaser (oceľ)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacod 2200,- EUR/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Nákupcu.

Job description:
- Search offers and alternatives suppliers: date / price / basic material ...
- Monitoring of Purchase orders in ERP system
- Creating orders in the ERP system, contacting suppliers
- Archiving orders according to suppliers
- Correct pairing of invoices and delivery notes signed requirements
- Processing of received material issue slips + signed by acquiring material
- Update of the delivery notes
- Archiving supply contracts
- Archiving the contractor quotations
- Updating ERP purchase schemes
- Monitoring of purchase, delivery dates, advertise ORDERS
- Improving of payment condition with Suppliers
- Monitoring of incoming material
- Organization of Transport for importation of material
- Stock monitoring
- Evaluation of suppliers
- Reporting

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- príspevok do fitnescentra v NR
- jazykové kurzy angličtiny na pracovisku
- vitamínové balíčky, Mikulášsky balíček, káva na pracovisku
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- možný kariérny rast so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
- pravidelná komunikácia v anglickom jazyku
- letný a zimný bonus podľa dochádzky
- 2% DDS

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. v anglickom a slovenskom jazyku cez dolu uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
HELIOS - Základy

Počet rokov praxe

5

- min 5 rokov skúseností na pozícii Nákupcu vstupného materiálu do výroby (ideálne ocele), dielov a komponentov, obalov
- Ovládanie práce v systéme Helios je veľkou výhodou
- Schopnosť aktívnej komunikácie so zákazníkom a dodávateľom v anglickom jazyku
- Prezentačné, vyjednávacie a organizačné zručnosti
- Orientácia na zákazníka a výsledky práce
- Tímový duch
- Analytické myslenie, zodpovednosť samostatnosť a spoľahlivosť

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4094109  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac