Prípravár do lisovne (VZV+žeriav) / Skladník so skúsenosťou s mostovým žeriavom

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 080 - 1 278 EUR/mesiac960 € mesačne základná mzda + 200 € mesačný variabilný bonus + hlukový príplatok 0,72 eur/hodinu (118 eur mesačne) + stravné lístky a všetky zákonné príplatky (príplatky za prácu nadčas/cez víkend/v noci). Príspevok na DDS 2%, Letný a zimný finančný bonus. Možnosť rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem a kontrola materiálu na príjme, kotúče – lisovací materiál
• Naskladnenie komponentov/materiálov/obalov pre výrobu
• Včasné zásobovanie výroby materiálom, zabezpečuje odvoz z pracoviska – materiálu hlavne v lisovní, výrobkov a odpadu, tak aby nebola obmedzovaná plynulosť výroby
• Príprava kotúčov na lisovanie na ďalšiu zákazku vedľa lisu
• Príprava nástroja na prázdny stôl lisu na ďalšiu zákazku
• Odkladanie a naskladňovanie dokončených nástrojov
• Pravidelná kontrola výroby ohľadom plynulého chodu so zásobou materiálu – kotúčov
• Pravidelná príprava baliaceho materiálu na lisy
• Vyprázdňovanie šrotových kontajnerov vedľa lisov, pre plynuli chod výroby
• Balenie, označovanie, naskladňovanie paliet z výroby
• Príprava expedície podľa expedičných príkazov a predpísaného balenia zákazníka (Označovanie a skenovanie paliet na expedíciu)
• Nakládka a vykládka kamiónov, vypisovanie príslušných dokumentov
• Výkon inventúry
• Udržiavať poriadok v priestoroch skladu, hlavne layout nástrojov a nástroje na policiach – naskladnene podľa označenia
• Zadelenie práce: 70% výroba – lisovňa 30% sklad
• Iné úlohy pridelené zo strany Zamestnávateľa
• Práca na 2 zmeny (Ranná 6:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00)

- stravné lístky v hodnote 4,50 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- vitamínové balíčky, Mikulášsky balíček
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť rastu a zaškolenia na iné pozície
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby nám zaslali životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba kovových dielov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
Žeriavnický preukaz - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

lisovňa, kotúče, príprava materiálu

Počet rokov praxe

1

Prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti.
Prax a dobrá úroveň riadenia VZV.
Prax s obsluhou dráhového žeriavu.
Zodpovednosť, bezpečnosť práce.
Flexibilná a samostatná osobnosť.

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4031428  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac