Nástrojár (lisovňa plechov)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 700 EUR/mesiaczáklad od 1200 Eur/mesiac plus variabilná zložka (závisí od skúseností kandidáta), hlukový príplatok 0,72 eur/hodinu, príplatok za nočné a nadčasy, príspevok na DDS 2%, letné a zimné bonusy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba a oprava lisovacích a strihových nástrojov
- Nastavovanie a dolaďovanie nástrojov
- Vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby a opravy lisovacích a strihových nástrojov
- Vykonávanie operatívne a preventívnej údržby strojných zariadení v nástrojárni
- Vykonávanie celej škály nástrojárskych úkonov, vyžadujúcich vysokú úroveň presnosti a zručnosti, zabezpečenie chodu výroby a odstraňovanie porúch
- Asistencia, údržba a nastavovanie nástrojov
- Analýza porúch lisovacích nástrojov a prípravkov, určovanie povahy potrebných opráv
- Realizovanie štandardných zámočníckych opráv
- Návrh na zlepšenie, sledovanie procesu
- Práca na 3 zmeny

- stravné lístky v hodnote 4,50 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- vitamínové balíčky, Mikulášsky balíček
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť rastu a zaškolenia na iné pozície
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby nám zaslali životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky.

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- stredné odborné vzdelanie technického smeru, maturita nie je podmienkou

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti so zváraním (Oblúkové)
- Skúsenosti s opravou a montážou lisovacích nástrojov
- Ovládanie základných technologických postupov ručného a strojného spracovania, strojného obrábania
- Používanie základných meradiel a kontrolných prípravkov
- Analytické myslenie
- Technické myslenie
- Skúsenosti s ručným dolaďovaním lisovacích nástrojov
- Stredné odborné vzdelanie technického smeru, maturita nie je podmienkou
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Zmysel pre poriadok a systém
- Orientácia na vysoký výkon a výsledky práce

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3636855  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac