Operátor výroby (Ref. č.: KUCH)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa stupňa zaškolenia, základ od 3,80 euro za hodinu, s príplatkami celkom od 900 € mesačne, letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárskej výrobe,
- obsluha prideleného zariadenia v súlade s návodom na obsluhu a pracovnou inštrukciou
- práca na 3 zmeny

Možnosť zaškolenia na vyššie pozície (zoraďovač, lis a pod.)
Práca v dynamickej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti.

V prípade ak máte záujem o ponúkanú pozíciu a spĺňate požiadavky pošlite nám Váš životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- chuť a schopnosť pracovať a učiť nové veci

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dolné Hony 8, Priemyselný park Drážovce, NITRA
949 01 NITRA

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ravingerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3574845   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa stupňa zaškolenia, základ od 3,80 euro za hodinu, s príplatkami celkom od 900 € mesačne, letný a zimný bonus