Operátor výroby (lisovňa) na 3 zmeny

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
4,72 - 5,92 EUR/hod.základ 4,00 eur/hodinu + max 1,20 eur/hodinu variabilná čiastka + hlukový príplatok 0,72 eur/hodinu + príplatky za prácu nadčas/cez víkend/v noci = spolu 1043,- eur v hrubom mesačne (ak 1 týždeň nočnej v mesiaci a plný variabil). Po skúšobnej dobe navýšenie základnej sadzby/fixu za hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárskej výrobe (lisovňa)
- obsluha prideleného zariadenia v súlade s návodom na obsluhu a pracovnou inštrukciou
- práca na 3 zmeny

- stravné lístky v hodnote 4,50 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- vitamínové balíčky, Mikulášsky balíček
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť rastu a zaškolenia na vyššie pozície (operátor bodového zvárania, zoraďovač a pod.)
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby nám zaslali životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax na podobnej pozícií je veľmi vítaná
- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- chuť a schopnosť pracovať a učiť nové veci

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3574845  Dátum zverejnenia: 2.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,72 EUR/hod.