Zoraďovač lisov/ Nastavovač strojov

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa stupňa zaškolenia, základ od 4,20 euro za hodinu, s príplatkami celkom od 930 € mesačne, letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha postupových lisov alebo zváračiek
-po zaškolení nastavovanie lisov, alebo zváracích zariadení,
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných intruštrukcií
-manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV
-práca na 3 zmeny

-ponúkame zaškolenie na danú pozíciu a poskytneme potrebné kurzy (VZV, žeriav)
-prácu v stabilnej spoločnosti s potenciálom rastu
-odborný rast so zodpovedajúcim ohodnotením

Hľadáme nových kolegov do nášho kolektívu. Radi privítame všetkých ktorí majú záujem o dlhodobú prácu a chcú rásť spoločne s našou spoločnosťou. V prípade záujmu pošlite nám životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.9.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-technické myslenie, chuť pracovať a učiť sa nové veci
-strojárske vzdelanie alebo skúsenosti z výroby v strojárskej spoločnosti sú výhodou ale nie podmienkou
-skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané
-dobrý zdravotný stav

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dolné Hony 8, Priemyselný park Drážovce, NITRA
949 01 NITRA

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ravingerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3096387   Dátum zverejnenia: 20.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa stupňa zaškolenia, základ od 4,20 euro za hodinu, s príplatkami celkom od 930 € mesačne, letný a zimný bonus