Vedúci údržby nástrojov (Ref. č.: BOB)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie bezporuchového chodu vyrobných zariadení z pohľadu nástrojárne. Zefektívňovanie procesov údržby a prevencie spomalenia / zastavenia výrobného procesu z dôvodu poruchy lisovacích nástrojov. Systematický prístup k plánovaniu a realizácie preventívnej údržby, opráv. Disciplinárne a metodické vedenie personálu nástrojárne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 1800,- EUR brutto, plus variabilná zložka, letný a zimný bonus

Ponúkame perspektívnu prácu v priateľskom kolektíve a v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. Pričom rešpektujeme individuálne potreby našich zamestnancov.

Hľadáme uchádzača s technickým vzdelaním a myslením a skúsenosťami v oblasti údržby lisovacích nástrojov, ktorý doplní náš rozvíjajúci sa kolektív. Ak si myslíte, že ste vhodný kandidát, pošlite nám Vaše CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Nevyhnutné sú značné skúsenosti z oblasti údržby nástrojov na lisovanie kovov. Pozná technológiu lisovania, progresívne nástroje, transferové nástroje. Technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby. Znalosť práce s výkresovou dokumentáciou, ovládanie AutoCAD (Catia výhodou). Skúsenosti pri opravách ohybových a strihových lisovacích postupových nástrojov. Skúsenosti pri opravách ohybových a strihových lisovacích postupových nástrojov.

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dolné Hony 8, Priemyselný park Drážovce, NITRA
949 01 NITRA

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ravingerová
E-mail: poslať životopis
ID: 2242544   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 1800,- EUR brutto, plus variabilná zložka, letný a zimný bonus