Vedúci údržby nástrojov (Ref. č.: BOB)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie bezporuchového chodu vyrobných zariadení z pohľadu nástrojárne. Zefektívňovanie procesov údržby a prevencie spomalenia / zastavenia výrobného procesu z dôvodu poruchy lisovacích nástrojov. Systematický prístup k plánovaniu a realizácie preventívnej údržby, opráv. Disciplinárne a metodické vedenie personálu nástrojárne.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 1800,- EUR brutto, plus variabilná zložka, letný a zimný bonus, 2% príspevok na DDS

Ponúkame perspektívnu prácu v priateľskom kolektíve a v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti. Pričom rešpektujeme individuálne potreby našich zamestnancov.

Hľadáme uchádzača s technickým vzdelaním a myslením a skúsenosťami v oblasti údržby lisovacích nástrojov, ktorý doplní náš rozvíjajúci sa kolektív. Ak si myslíte, že ste vhodný kandidát, pošlite nám Vaše CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Nevyhnutné sú značné skúsenosti z oblasti údržby nástrojov na lisovanie kovov. Pozná technológiu lisovania, progresívne nástroje, transferové nástroje. Technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby. Znalosť práce s výkresovou dokumentáciou, ovládanie AutoCAD (Catia výhodou). Skúsenosti pri opravách ohybových a strihových lisovacích postupových nástrojov. Skúsenosti pri opravách ohybových a strihových lisovacích postupových nástrojov.

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dolné Hony 8, Priemyselný park Drážovce, NITRA
949 01 NITRA

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ravingerová
E-mail: poslať životopis
ID: 2242544   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 1800,- EUR brutto, plus variabilná zložka, letný a zimný bonus, 2% príspevok na DDS