Vedúci údržby nástrojov (lisovňa)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiaczáklad od 1600 Eur/mesiac plus variabilná zložka (závisí od skúseností kandidáta), hlukový príplatok 0,72 eur/hodinu, príplatok za nadčasy, príspevok na DDS 2%, letné a zimné bonusy (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie bezporuchového chodu nástrojov.
- Zefektívňovanie procesov údržby a prevencie spomalenia / zastavenia výrobného procesu z dôvodu poruchy lisovacích nástrojov.
- Systematický prístup k plánovaniu a realizácie preventívnej údržby, opráv.
- Disciplinárne a metodické vedenie personálu nástrojárne.
- Správa skladu náhradných dielov.
- Kontrola a evidencia opráv nástrojov.

- stravné lístky v hodnote 4,50 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- vitamínové balíčky, Mikulášsky balíček
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť kariérneho rastu
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti

Hľadáme uchádzača s technickým vzdelaním a myslením a skúsenosťami v oblasti údržby lisovacích nástrojov, ktorý doplní náš rozvíjajúci sa kolektív. Ak si myslíte, že ste vhodný kandidát, pošlite nám Vaše CV.

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. cez dolu uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Nevyhnutné sú značné skúsenosti z oblasti údržby nástrojov na lisovanie kovov.
- Znalosť technológie lisovania, progresívnych a transferových nástrojov.
- Technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby.
- Znalosť práce s výkresovou dokumentáciou, ovládanie AutoCAD (Catia výhodou).
- Skúsenosti pri opravách ohybových a strihových lisovacích postupových nástrojov.

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2242544  Dátum zverejnenia: 8.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac