Teamleader - Zmenový majster

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiaczákladná mzda 1100,- eur mesačne + do 200,- eur mesačný variabilný bonus, letný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie výrobného procesu a koordinovanie zamestnancov vo výrobe
- Zabezpečenie plnenia plánu výroby a dodržiavania štandardov 5S
- Zodpovednosť za zvyšovanie efektivity výroby a zároveň dodržanie požadovanej kvality
- Vykonávanie kontrolnej činnosti v priebehu výroby a operatívne riešenie problémov
- Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP
- Koordinácia pracovníkov údržby a skladu
- Práca na 3 zmeny

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom aj anglickom jazyku e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Osobne budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

- Výborné organizačné schopnosti, prirodzená autorita
- Rozhodnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- Nevyhnutná prax s riadením ľudí vo výrobe
- Skúsenosti z výrobnej spoločnosti (ideálne strojárstvo, znalosť z lisovania kovov veľkou výhodou)
- Ochota pracovať na zmeny
- Schopnosť komunikovať v AJ výhodou

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1326858  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac