Zvárači MIG/MAG, Holandsko, 2800-3000Eur mesačne netto TPP, resp 29Eur/hod SZČO

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacMzda je uvedená netto. Hodinový fond je pevný, 40 hodín týždenne. Pre SZČO po odrátaní ubytovania mesačná odmena vyjde na 4280Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné pozície pre zváračov na zváranie sekcií nákladných lodí. Práca je stabilná a dlhodobá.

Požiadavky na uchádzača:
● zváranie vo viacerých polohách, metódy 135,136,138 a 111, skúsenosť z tohto priemyslu vítaná
● nutné dohovoriť sa anglicky alebo nemecky aspoň na úrovni A2 a vyššie,
● VCA alebo SCC certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL),
● vlastné auto (resp. jedno vo dvojici).

preferovaná prax s nasledovnými spôsobmi zvárania:

EN-ISO 9606-1 138 P FW FM1 M t15 PG ml

EN-ISO 9606-1 138 P FW FM1 M t15 PD ml

resp so zložitejšími:

EN-ISO 9606-1 138 P BW FM1 M s15 PC ss mb

EN-ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s3 PG ss mb

EN-ISO 9606-1 136 P BW FM1 R s12 PF ss mb

Práca na holandskú zmluvu:
- 600-650 eur netto MIG MAG zvárač za základných 40 hodín (podľa zložitosti zvárania)
- pevný pracovný čas 40 hodín týždenne,
- dovolenka cca 120 eur mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 110 eur mesačne,
- spolu cca 3000 eur netto MIG MAG zvárač  za základné hodiny za mesiac ,
- turnusy 5+1 alebo dlhšie,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie hradené,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:

29Eur/hod

v prípade použitia nášho ubytovania účtujeme 171 alebo 196Eur týždenne

faktúry každých 7 dní, splatné do 16dní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3966066  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac