Inštalatéri Holandsko, od 2500Eur netto TPP, od 18 Eur SZČO

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na novostavbu nemocnice v provincii Drenthe v Holandsku ponúkame prácu inštalatérom na kompletnú inštaláciu rozvodov vodovodných a odpadových potrubí. Predpokladaný začiatok prác je druhá polovica septembra 2020, práce sa predpokladajú na minimálne 12mesiacov.

Uchádzač alebo dvojica musí ovládať anglický alebo nemecký jazyk aspoň na úrovni a2 - b1, mať auto a potrebnú prax, takisto VCA alebo SCC certifikát, ktorý je možné si zabezpečiť aj na Slovensku.

Práca na zmluvu:
- od 540 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa Vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2500 do 2650 EUR netto na základné hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

na živnosť:
od 18 Eur/hod (individuálna dohoda podľa praxe)
ubytovanie hradené, je možnosť ubytovania vlastného s príspevkom 3Eur/hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax, VCA alebo SCC certifikát je podmienkou (je možné zabezpečiť v SR/CZ/NL), preferovaní budú uchádzači so schopnosťou dohovoriť sa aspoň základnou úrovňou angličtiny alebo nemčiny. Vlastné auto potrebné (aspoň vo dvojici).

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn

Kontakt

ID: 3945382  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac