Potrubár, Holandsko, od 2900Eur mesačne netto, od 28Eur/hod ako SZČO, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.2.2020 a neskôr
Mzdové podmienky (brutto)
2 900 - 5 500 EUR/mesiac2900Eur netto za základné hodiny, alebo od 28Eur/hod na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu samostatným potrubárom na projekte odstávky rafinérie na severe Holandska. Práce budú trvať zhruba 6 mesiacov – práca pozostáva z demontáže starých potrubí, výroby a montáže nových potrubí, zostáv a príslušenstva, rúry z rôznych materiálov, hrubo aj tenkostenné, rôzne priemery, a testovania tesnosti.
Od každého potrubára sa očakáva úplná samostatnosť, prax, schopnosť pracovať podľa výkresov a minimálne stredná úroveň ovládania anglického alebo nemeckého jazyka – pred nástupom sa bude robiť teoretická aj praktická skúška v anglickom alebo nemeckom jazyku priamo v Holandsku, preto budú preferovaní kandidáti s praxou z odstávok, rafinérií a výbušného prostredia. Základný pracovný čas je 173 hodín mesačne, nadčasy možné podľa stavu prác a dohody na mieste.
Potrebné je vlastné auto a VCA alebo SCC certifikát (je možné vybaviť na Slovensku, aj v ČR).
Nástup možný ihneď.

Práca na zmluvu:
- 650 EUR netto týždenne za základných 40 hodín na kontrakt
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca 2990EUR netto na základné hodiny za mesiac,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- 28 až 30 EUR na hodinu (určuje sa podľa praxe a tempa práce)
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť
- ubytovanie hradené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tomáš Eviak
Tel.: 0918992818
E-mail: poslať životopis
ID: 3870073  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac