3 500 - 4 200 EUR

Montéri sprinkler systémov Holandsko, 3500-4200 Eur mesačne, 19-22 Eur/hod na živnosť, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu montérom sprinkler systémov na nové projekty do Holandska -
projekty v okolí Amsterdamu,Nijmegenu, Zwolle. Projekty sú rôzne, sú to administratívne budovy, podzemné garáže, priemyselné haly - všetko je dlhodobá práca. Podmienkou je mať platný VCA alebo SCC bezpečnostný certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL), prax v odbore a dobrú úroveň angličtiny alebo nemčiny.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

do 4200 EUR

Práca na zmluvu:
- 520 Eur netto týždenne (v prípade, že nemáte vlastné auto, ani komunikatívnu angličtinu)
- 540 (v prípade, že máte auto alebo komunikatívnu angličtinu)
- 560 (vlastné auto, komunikatívna angličtina, náradie - samostatný montér)
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2430 do 2600 EUR netto na základné hodiny za mesiac
- nadčasy sa robia po dohode priamo na stavbe podľa potreby projektu a platia sa extra podľa zákona
- turnusy každých 5 týždňov
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- 19 až 22 EUR na hodinu (závisí od praxe a úrovne jazyka)
- týždenná fakturácia
- dvojtýždňová splatnosť faktúr
- ubytovanie hradené (v prípade vlastného ubytovania sa hodinová odmena zvýši o 3 Eurá)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V júli 2019 so 143 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lange amerikaweg 67, Fareon
7332BP Apeldoorn

Kontakt

ID: 3720807   Dátum zverejnenia: 17.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   do 4200 EUR