TIG zvárači/potrubári/zámočníci Holandsko, 18-21 EUR na živnosť, 2500-2600 EUR netto na zmluvu, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
13.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500-2600 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zámočníkov, TIG zváračov a potrubárov, najlepšie kombinácia, na nový projekt do Holandska - zvárajú sa nerezové plechy a rúry. Platné zváračské certifikáty nie sú podmienkou, ale výhodou. Dôležitá je znalosť čítania izometrických výkresov. Potrebný je SCC alebo VCA bezpečnostný certifikát. Možné nadčasy, dlhodobý projekt. Nástup ihneď. Preferujeme ľudí, čo majú skúsenosti s prácou v lodeniciach, výstavba luxusných jácht.
Zámočníci - nástup od septembra.
Dopravu do NL si každý zabezpečuje individuálne, preto preferujeme uchádzačov s vlastným autom.

Práca na zmluvu:
- 540-560 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči) - zvárači a potrubári
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne,
- spolu 2500-2600EUR netto na základne hodiny za mesiac,
-520-540 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči) - zámočníci
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- 21 EUR na hodinu (zvárači a potrubári)
- 18-20 na hodinu (zámočníci)
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť
- ubytovanie hradené

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach IT, kovoobrábania, zvárania, inštalácií, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 11 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde sa snažíme vždy o samostatné izby a komplet vybavené domy pre všetkých našich zamestnancov. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Het Rietveld 55A
7321CT Apeldoorn
Holandsko
ID: 3419576   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500-2600 netto