Montér protipožiarnych sprinkler systémov Holandsko 2500EUR mesačne netto, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Zutphenseweg 51, 7418 AH Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
2500 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dve dvojice montérov sprinkler systémov - práca v podzemných garážach v meste Den Haag, Holandsko.

Požadujeme:
- samostatnosť,
- prax s montovaním sprinkler systémov,
- čítanie výkresov,
- v rámci dvojice komunikatívnu znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Ponúkame:
Práca na zmluvu:
- 540EUR netto týždenne za základných 40 hodín na kontrakt,
- dovolenka cca 130EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne,
- spolu cez 2500EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov.

V prípade práce na živnosť:
- od 18EUR na hodinu,
- hradené ubytovanie,
- týždenná fakturácia,
- mesačná splatnosť.

- ubytovanie hradené
- nadčasy možné na väčšine projektov
- zdravotné poistenie
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti
- sprostredkovanie práce zadarmo
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 11 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde sa snažíme vždy o samostatné izby a komplet vybavené domy pre všetkých našich zamestnancov. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Zutphenseweg 51
7418 AH Deventer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tomáš Eviak
Tel.: 0918992818
E-mail: poslať životopis
ID: 3210031   Dátum zverejnenia: 9.10.2017