Montéri vzduchotechniky Holandsko, 2450eur netto mesačne, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Zutphenseweg 51, 7418 AH Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
2450 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov vzduchotechniky na nové projekty v Amsterdame s nástupom ihneď:

- prax nutná aspoň 2 roky
- auto a reč
- nové dlhodobejšie projekty v Amsterdame

- životopis pošlite na cv@fareon.nl

Možnosť pracovať na zmluvu:
- 540 eur netto týždenne / 40hod. - na kontrakt
- 19EUR týždenne zdravotné poistenie (platí si každý sám)
- dovolenka 140EUR mesačne
- vrátenie zdravotky 70EUR mesačne
- spolu cez 2450EUR netto na základne hodiny za mesiac

Možnosť pracovať na živnosť:
- od 17 eur na hodinu
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť

Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy.
Kontaktná osoba a pomoc na mieste.
Hradené ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 11 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde sa snažíme vždy o samostatné izby a komplet vybavené domy pre všetkých našich zamestnancov. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fareon-Z
Zutphenseweg 51
7418 AH Deventer
Holandsko
ID: 3156547   Dátum zverejnenia: 10.8.2017