TIG zvárači, potrubári - Holandsko od januára - 2500 - 2700 EUR netto mesačne za 173 hodín, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Zutphenseweg 51, 7418 AH Deventer, Holandsko
Termín nástupu
05.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
2500-2700 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s nástupom od konca januára 2018 TIG zváračov a potrubárov na projekt rozširovania chemickej fabriky v trvaní minimálne 7 mesiacov alebo na projekty do potravinárskeho priemyslu.

Práca na holandskú zmluvu:
- plat 540-580 EUR netto týždenne za 40 hodín
- ubytovanie zabezpečené a hradené (3-4 na trojizbových domoch)
- dovolenka cca 130 EUR mesačne
- vrátenie príspevku na zdravotné poistenie 70 EUR mesačne
- spolu za 173 hodín mesačne - 2500-2700 EUR netto (v závislosti od vašej praxe a jazyka)

- Ubytovanie zabezbečené a hradené
- Možné nadčasy po dohode na mieste
- Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa
holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
- Možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti
- Žiadne poplatky a transparentná zmluva
- Kontaktná osoba a pomoc v Holandsku

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.2.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nutná prax - rúry TIG, elektróda, prípadne kombinácia
- 70 % uhlíková oceľ
- 20 % kotlová oceľ 13CrMo44
- 10 % nerez
- nahrádzanie starého potrubia a zváranie nového
- nadčasy možné

Požadujeme:
- samostatnosť, čítanie výkresov,
- certifikáty ISO (v prípade prepadnutých alebo EN je možnosť spraviť v Holandsku na naše náklady)
- auto a jazyk (anglicky alebo nemecky, alebo holandsky) nutné v rámci dvojice
- VCA / SCC certifikát (možnosť spraviť pred nástupom)
- preferujeme uchádzačov so skúsenosťami z chemických fabrík alebo potravinárskych fabrík

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. S viac ako 11 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde sa snažíme vždy o samostatné izby a komplet vybavené domy pre všetkých našich zamestnancov. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Zutphenseweg 51
7418 AH Deventer
Holandsko

Kontakt

ID: 3066037   Dátum zverejnenia: 18.12.2017