CNC sústružník, Mazatrol, Holandsko, 2700eur netto mesačne, ubyt. hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ASAP
2 700 EUR/mesiacmzda je uvedená netto bez príspevku na cestovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu sústružníkovi, ktorý vie programovať v systéme Mazatrol. Firma sa špecializuje na výrobu súčiastok pre lodiarsky priemysel, tiež vyrába fittingy, ventily, príruby, atď, používa sa bronz a viac druhov ocele. Lokalita Rotterdam.
Samostatná úroveň programovania pri nástupe nie je nevyhnutná, firma kandidáta dokáže zaškoliť, nutné sú aspoň základy, tiež úroveň angličtiny aspoň B1.

Práca na zmluvu:
- 590 Eur netto týždenne za základných 40 hodín (podľa Vašej praxe, znalosti reči, samostatnosti, vlastného auta),
- dovolenka cca 120 Eur mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 130 Eur mesačne,
- spolu od cca 2700 Eur netto na základné hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 5-6 týždňov,
- ubytovanie hradené, SNF certifikované (možnosť vybaviť si svoje za extra peniaze k výplate),
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- nadčasy riadne vyplácané podľa CAO,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku,
- v prípade použitia vlastného auta prispievame 19centov za km prejdený z nášho NL ubytovania do práce a naspäť.

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V decembri 2019 so 162 zamestnancami .
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2478109  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac