Učiteľka v materskej škole

Fantastická škôlka s. r. o.

Miesto práce
Kostlivého 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď/dohodou/nový školský rok
Od 918 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta. Plus odmeny za kreatívnu a krúžkovú činnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fantastická škôlka funguje už 15.ty rok. Máme pracoviská v Ružinove a vo Vrakuni a do týchto našich dvoch materských škôl hľadáme šikovné učiteľky/učiteľov s pedagogickým vzdelaním - min. učiteľstvo MŠ, vítané je aj špeciálno-pedagogické a psychologické vzdelanie.

Hľadáme milé, aktívne kolegyne/kolegov, ktorí doplnia náš Fantastický team s nástupom ihneď, počas leta či od začiatku nového školského roka a stanú sa stabilnou súčasťou nášho kolektívu.

Náplňou práce je výchova a vzdelávanie škôlkarov a predškolákov.

Naším hlavným cieľom je vytvoriť predovšetkým miesto plné radostných a spokojných detí, kde sa budú môcť rozvíjať tým smerom, ktorým to najviac potrebujú. Ide nám o spojenie kvality a spokojnosti, zároveň si spĺňame sen, pracovať na veciach, ktoré nás bavia a dávajú nám zmysel.

Viac o nás nájdete na www.fantasticke.sk .

V našich škôlkach sa môžete tešiť na:
- príjemný tím a domáce prostredie s menšími skupinami detí,
- dôraz kladieme na rešpektujúci prístup k deťom, realizujeme zaujímavé výchovno-vzdelávacie programy, zážitkovú formu výučby s dôrazom na kooperatívne učenie, program na rozvoj emocionálnej oblasti a sociálnych zručností, kvalitné stimulačné programy.

Pre zamestnancov ponúkame možnosť vzdelávania prostredníctvom kurzov a konzultácií.

Fantastický tím tvoria kvalifikovaní učitelia, pre ktorých je ich práca poslanie a koníček. Súčasťou nášho tímu je aj psychológ, logopéd a špeciálny pedagóg.

Pracovné miesto ponúkame v Bratislave - Ružinove na Kostlivého ulici a vo Vrakuni na Priehradnej ulici v Bratislave.

Pracovné miesto ponúkame v Ružinove na Kostlivého ulici a vo Vrakuni na Priehradnej ulici. Hľadáme pani učiteľky/učiteľov. Sme súkromná materská škola zaradená v sieti škôl a školských zariadení. Viac info o nás na: www.fantasticke.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľka/učiteľ MŠ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, zmysel pre poriadok a systém, trpezlivosť, záujem učiť sa a vzdelávať, láskavý prístup k deťom, a úsmev na tvári :-).

Predškolské zariadenie pre deti vo veku 2 - 7 rokov.
www.predskola.sk
www.fantasticke.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4142097  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 918 EUR/mesiac