Predavač/ka - poradca/kyňa (BA Avion)

FAnn-parfumérie, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.4.2024
1 160 EUR/mesiac+ 30€/mesiac osobné ohodnotenie, mesačné odmeny za plnenie cieľov predaja prevádzky, ročná odmena Ďalšie výhody: finančný príspevok, stravovacia karta - podľa výberu, príplatok za prácu cez víkend (sobota, nedeľa), motivačné akcie po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne hľadáme člena tímu s dobrými komunikačnými schopnosťami a vystupovaním, ktorý sa bude pohybovať v príjemnom a voňavom prostredí.
Zákazníci u nás majú možnosť nájsť množstvo trendy luxusných a prestížnych značiek. Vaša nová práca bude zaujímavá, rozmanitá. Náplňou práce bude obsluha zákazníkov, starostlivosť o prevádzku predajne. Súčasťou je aj pozitívne naladenie a chuť učiť sa všetko potrebné o vôňach, krémoch, o dekoratívnej starostlivosti.

Čo ponúkame?

- Prácu na hlavný pracovný pomer
- Adaptačný program nových zamestnancov.
- Mentora, ktorý vás prevedie skúšobnou dobou a bude vám nápomocný.
- Kvalitné školenia dodávateľov typu Basic a novinky.
- Motivačné akcie od dodávateľov a spoločnosti FAnn.
- Spravodlivé jednanie a vzájomný rešpekt.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ak si prajete aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania priložte k žiadosti Súhlas so spracúvaním osobných údajov a oboznámte sa so Spracúvaním osobných údajov na www.fann.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od nášho nového člena tímu očakávame príjemné vystupovanie, profesionálnu starostlivosť o zákazníka na úrovni, komunikačné a reprezentačné kvality.

FAnn parfumérie - sieť parfumérií, ktorá ponúka to najlepšie zo sveta vôní, pleťovej a dekoratívnej kozmetiky už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4789557  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac