Automechanik, Autoelektrikár

FANCAR s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 51, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1100 - 1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bežné mechanické, alebo autoelektrikárske opravy a údržba osobných a SUV vozidiel Mitsubishi

zácvik, kvalitné školenia

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo poštou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

autá, doprava a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a
Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, dochvílnosť, zodpovedonsť, flexibilita

Firma FANCAR s.r.o. bola založená 25.01.1995. Za 20 rokov histórie bolo v našej spoločnosti predaných cca 7.000 vozidiel. S činnosťou začala firma na Tomášikovej ulici ako autorizovaný dealer a servis vozidiel DAEWOO a v priebehu 3 rokov sa stala najväčším predajcom vozidiel DAEWOO na Slovensku.

Tak isto úspešne pokračoval predaj po prevzatí značky americkým gigantom GM. Firma pravidelne získavala ocenenia za množstvo predaných a servisovaných áut značky CHEVROLET na Slovensku.

V roku 2005 sa spoločnosť FANCAR s.r.o. presťahovala do vlastných priestorov na Trnavskej ceste 51 v Bratislave, kde vlastní pozemok o výmere cca 4000 m2, zastavaná plocha je 1100 m2. Samotný predaj je realizovaný na ploche 330 m2, autoopravárenská dielňa má rozlohu 600 m2.

V autoservise je k dispozícii 6 zdvihákov, geometria aj pre vozidlá 4x4, brzdová stolica taktiež aj pre vozidlá 4x4, vyrovnávacia stolica s meracím zariadením pre opravu havarovaných vozidiel, plničku klimatizácie, všetky testery a špeciálne náradie pre vozidlá Mitsubishi.

Cieľom všetkých zamestnancov firmy FANCAR sú spokojní klienti.

V priestoroch firmy je vyhradené miesto pre klientov, kde je k dispozícii pohodlné sedenie, bezplatné WIFI pripojenie, TV, časopisy a detský kútik s hračkami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Trnavská cesta 51
821 01 Bratislava

Kontakt

ID: 334203   Dátum zverejnenia: 13.11.2017