Asistentka/asistent predaja v predajni s pánskou značkovou módou FAMON classic fashion

FAMON men, s. r. o.

Miesto práce
Antona Bernoláka 55, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
február/marec 2023
1 000 - 1 200 EUR/mesiaczákonné príplatky za prácu cez víkend, výkonnostná ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Cítite sa "ako ryba vo vode" vo svete módy, obzvlášť tej pánskej?
- Bez problémov a rada/rád komunikujete?
- Ste ochotná/ý zdieľať firemnú kultúru s maximálnou orientáciou na zákazníka?
- Nebojíte sa zodpovednosti a ste samostatná/ý?
- Chcete pracovať v rodinnej firme, kde si vypočujú Váš názor a kde sa môžete poriadne realizovať?

Ak pri týchto otázkach súhlasne prikyvujete, tak potom čakáme práve na Vás.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- zabezpečenie 100% zákazníckeho servisu a odborné poradenstvo pri predaji pánskeho oblečenia prémiových značiek
- práca s pokladničným a vernostným systémom
- udržiavanie poriadku a čistoty na predajni

- Zázemie stabilnej rodinnej firmy s 30-ročnou históriou, kde nepoznáme problémy s fluktuáciou zamestnancov
- Príjemné pracovné prostredie s priateľskou rodinnou atmosférou
- Sporíme zamestnancom "na staré kolená" formou pravidelných mesačných a mimoriadnych príspevkov do 3. dôchodkového piliera
- Na gastrolístok v hodnote 6,80 eur nadštandardne prispievame, alebo poskytujeme finančný príspevok na stravu vo výške 4,00 eur na bankový účet zamestnanca
- Pitný režim ( káva, čaj zdarma )
- Finančný príspevok pri výnimočných príležitostiach
- Koncoročné odmeny
- Meninové poukážky
- Vianočné poukážky
- Firemné oblečenie od nás
- Zamestnanecká zľava na tovar z našej ponuky je samozrejmá

Prosíme zasielať žiadosti spolu so životopisom s fotografiou a v slovenskom jazyku. Ospravedlňujeme sa, ale odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.
Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu potrebných dát životopisu adresovaných spoločnosti Famon, s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

- Predchádzajúce skúsenosti v maloobchode sú viac ako vítané
- Znalosť módnych trendov a nadšenie pre módu sú samozrejmosťou, pozitívny vzťah k pánskej móde je veľkou výhodou
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Zodpovednosť a samostatnosť v rozhodovaní

Čo nebudete vedieť, naučíte sa. Nikto nevie všetko. Dôležitá je veľká ochota učiť sa nové veci.
To najdôležitejšie už máme za roky fungovania vymyslené, od Vás čakáme, že prinesiete nové nápady. Samozrejme, že všetko nebude len na Vás. Budete mať našu plnú podporu a prípadné problémy vyriešime spoločne.

Rodinná firma zaoberajúca sa maloobchodným predajom pánskeho značkového oblečenia.
ID: 3953118  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac