Šofér na doručenie nákupu pre okolie Dunajská Streda

FAMILY-MARKET s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.* hodinová mzda: 5,5€/hod.v čistom
* ´´ tringely´´
* služobné auto je zabezpečené
* služobný mobilný telefón je zabezpečený
* uniforma je zabezpečená
* obedy/večere sú zabezpečené
Pracovný čas: 7.00-21.00 (práca na 2 zmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých šikovných kolegov pre doručovanie nákupu až k Vám DOMOV.

Ak chceš byť obľúbený kuriér vo svojom regióne a spokojný zákazník je pre teba na prvom mieste, neváhaj a pridaj sa k nám:-)

Náplň práce:

- doručovanie objednávok vytvorených cez Náš e-shop vo zverenom regióne

- základná manipulácia s pokladňou

- výpomoc na prevádzke vedľa predavačiek v mestách

Dunajská Streda.

Poskytneme Našim doručovateľom aj auto, ako aj všetky technické zariadenia (telefón, platobný terminál).

V prípade záujmu poprosíme životopisy zaslať na adresu: [email protected] príp. Nás telefonicky kontaktujte na tel.čísle:

0905673639

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodič

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevádzkovanie maloobchodných prevádzok s potravinárskym sortimentom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4230786  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.