Administratívny pracovník Dunajská Streda

FAMILY-MARKET s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
1 250 EUR/mesiacNástupný plat: 950€ netto Znalosť slovenského jazyka aj písomnou, aj ústnou formou je požadovaná! Poprosíme kontaktovať Nás iba v tom prípade, ak máte požadované skúsenosti, a nástup do práce je z Vašej strany možná IHNEĎ! Ďakujeme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Našej kancelárie hľadáme šikovnú, dynamickú a zodpovednú posilu, ktorá bude vykonávať administratívne práce pre kanceláriu:
- evidencia tovaru a cenotvorba
- evidencia faktúr
- internet banking
- vybavovanie reklamácií
- práca s počítačom (e-mail, Excel, World, Outlook)
- objednávanie tovaru do prevádzok
- sledovanie aktuálnych cien na trhu
- vyhotovenie štatistiky v programe FLOWY
- komunikácia s dodávateľmi
- komunikácia a spolupráca s vedúcimi predajní
- vykonávanie inventúr v teréne (priamo na predajniach)
- vedenie pracovných pohovorov
- PRAX v administratíve je POTREBNÁ!!!
- znalosť slovenského jazyka je POTREBNÁ aj písomnou, aj ústnou formou!!!
- kreativita, flexibilita a samostatnosť je potrebná!

Skúsenosti v oblasti potravinárstva výhodou!
Skúsenosti v oblasti ekonómie výhodou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

potravinárstvo

Prevádzkovanie maloobchodných prevádzok s potravinárskym sortimentom

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Gaálová
Tel.: +421915941138
E-mail: poslať životopis
ID: 3364360  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac