Opatrovateľka

Familiya-RK

Miesto práce
Miami, Florida, Spojené štáty americké
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

5-členná rodina s aktívnym životným štýlom hľadá pozitívne naladenú opatrovateľku pre svoje detičky (6, 5 a 1 rok) so zmyslom pre poriadok, organizáciu a plánovanie.

Lokalita: Miami
Ubytovanie: Apartmán priamo na pláži (budova má k dispozícii fitko aj vonkajší bazén)

Pracuje sa na trojmesačné „turnusy“, ALE plat dostávate počas celého roka. Všetky výdavky vrátane letenky, ubytovania a stravovania sú hradené.

Náplň práce:
- starostlivosť o deti;
- aktivity s deťmi;
- starostlivosť o čistotu a poriadok apartmánu;
- ostatné pomocné práce podľa potrieb rodiny.

Predošlá skúsenosť s opatrovaním detí je nutná. Angličtina výhodou.

Pracovná ponuka je inzerovaná pre súkromnú osobu. Pre zaradenie do výberového konania prosíme poslať:

- CV
- ⁠motivačný list (zameraný na práce/ skúsenosti v oblasti opatrovania detí)
- ⁠sociálne siete: FB alebo Instagram, alebo 5 fotografií

Všetko posielať na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Familiya je moderná rodinná reštaurácia s jedinečným konceptom. Na jednom mieste nájdete Pizza Bar, Sushi Bar, tradičnú slovenskú kuchyňu, detskú zónu a priateľské animátorky. Piatky a víkendy u nás máte možnosť stretnúť maskotov v životnej veľkosti Mickey Mouse, Spiderman, Elzu. Detičky sa zabavia maľovaním na tvár a tancovaním s našimi maskotmi. Familiya je snom pre rodiny. Na Liptove nenájdete reštauráciu podobnú tej našej.

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Veselovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4797052  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac