Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka v domácnosti

Familiaris

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR/mesiacmožný príplatok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie sebaobslužných úkonov prijímateľom sociálnych služieb v zmysle Príloha č. 4 k zákonu č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách (...)
Pomoc pri základných úkonoch pre seniorov v ich domácom prostredí, nákupy, varenie, donáška stravy, sprievod k lekárovi, dozor a dohľad.

supervízia a vzdelávanie zdarma, masáže zdarma

Práca je v byte alebo dome klienta v meste Vysoké Tatry (Smokovce, Tatranská Lomnica...) a v okrese Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, zdravotná sestra alebo ukončený 220 hod. opatrovateľský kurz

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

opatrovanie/zdravotníctvo

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať stres

sociálne služby - opatrovateľská, terénnou formou, v byte alebo dome klienta,
špecializované sociálne poradenstvo.
ID: 3602995  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac