Chyžná pre apartmánový dom

FAMILIA SMOKOVEC, s.r.o.

Miesto práce
Nový Smokovec 67, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
17.01.2019
570,- € + príplatky za soboty, nedeľe, sviatky a odmeny podľa výkonu práce . K platu sú stravné lístky v hodnote 4,5 € / odpracovaný deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotelová chyžná - vykonáva čistiace a upratovacie práce pomocou čistiacich prostriedkov a nástrojov najmä v priestoroch interiéru kancelárie, oddychových priestorov a ubytovacieho zariadenia .

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

prax na pozícii min.1 rok je výhodou,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- príjemné vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- samostatnosť,
- ústretovosť,
- časovú flexibilitu,
- dobrý zdravotný stav

Apartmánový dom Família*** ponúka možnosť celoročného ubytovania v luxusne zariadených 1 a 2 izbových apartmánoch. Apartmány sú zariadené najvyšším štandardom podľa kategorizácie apartmánových domov, pričom v tomto segmente sú tri hviezdičky najvyššia kategória. AD Família*** má svoje autonómne prostredie, ktoré okolo objektu vytvára ochrannú zónu pokoja, nerušeného pohodlia a rodinnej pohody. Okrem obytných domov a penziónov tvorí okolie AD Família*** Smokovec viacero vyhľadávaných klimatických liečební. Priamo v Novom Smokovci sa nachádzajú kúpele Nový Smokovec. Neoddeliteľnou súčasťou pohodlného bývania v AD Família*** Smokovec je pekné, upravené okolie poskytujúce príjemné prežitie voľného času a oddychu. Viac o lokalite v ktorej sa AD Família*** nachádza sa dočítate v sekcii AD Família.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3575738  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 570,- € + príplatky za soboty, nedeľe, sviatky a odmeny podľa výkonu práce . K platu sú stravné lístky v hodnote 4,5 € / odpracovaný deň.