Nočná recepčná,-ý

FAMILIA SMOKOVEC, s.r.o.

Miesto práce
Nový Smokovec, Vysoké Tatry
Termín nástupu
ihňeď
520,- € + príplatky / nočné 25% min.mzdy, soba 20% min. mzdy , nedeľa 40% min. mzdy a sviatky / + stravný lístok za odpracované dni v hodnote 4,50,- € / deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka na pozíciu recepčná, -ý
Požadujeme skúsenosti s prácou na recepcii
- uvítanie hostí, registrácia hostí, prideľovanie izieb,
- rezervácia ubytovania, vystavovanie hotelových účtov,
- hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár,
- inventarizácia tovaru a materiálu
- znalosť rezervačného softwaru - Oberon výhoda
- hospodárska korešpodencia
- komunikácia s cestovnými kanceláriami
- vypracovanie ponúk pre klientov
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- zodpovednosť za spracovanie dennej uzávierky, za správnosť cien a účtov
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť, spoľahlivosť
- obsluha relax centra

V prípade väčšieho počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Zamestnanecké ubytovanie neposkytujeme .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Apartmánový dom Família*** ponúka možnosť celoročného ubytovania v luxusne zariadených 1 a 2 izbových apartmánoch. Apartmány sú zariadené najvyšším štandardom podľa kategorizácie apartmánových domov, pričom v tomto segmente sú tri hviezdičky najvyššia kategória. AD Família*** má svoje autonómne prostredie, ktoré okolo objektu vytvára ochrannú zónu pokoja, nerušeného pohodlia a rodinnej pohody. Okrem obytných domov a penziónov tvorí okolie AD Família*** Smokovec viacero vyhľadávaných klimatických liečební. Priamo v Novom Smokovci sa nachádzajú kúpele Nový Smokovec. Neoddeliteľnou súčasťou pohodlného bývania v AD Família*** Smokovec je pekné, upravené okolie poskytujúce príjemné prežitie voľného času a oddychu. Viac o lokalite v ktorej sa AD Família*** nachádza sa dočítate v sekcii AD Família.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1845856  Dátum zverejnenia: 14.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520,- € + príplatky / nočné 25% min.mzdy, soba 20% min. mzdy , nedeľa 40% min. mzdy a sviatky / + stravný lístok za odpracované dni v hodnote 4,50,- € / deň