Ekonomický pracovník a personalista

FAMER, s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2018
brutto 483,77 eur, cena práce 654,01 eur, čistá mzda 400,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka, ktorý ovláda program ALFA plus - jednoduché účtovníctvo pre DPH platcu, a program OLYMP - mzdy a personalistika.
- čistá mzda 400,- eur
- pracovná doba 4 hod. (od 8,00 - 12,00 hod. prípadne dohoda)
- nástup od 01.10.2018
- pracovná zmluva na neurčito, skúšobná doba 3 mesiace.
Naša firma sa nachádza v centre Zlatých Moraviec.
Požadované vzdelanie stredoškolské ekonomické.

Možnosť odborného rastu a kontinuálneho vzdelávania. Výborný kolektív, priateľská atmosféra. Možnosť účasti na rôznych ekonomických seminároch. V našej firme sa nepracuje v sobotu ani v nedeľu.

V prípade záujmu Vás poprosíme zasielať svoje životopisy na: [email protected], poprípade volať 0908 708 446

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

jednoduché účtovníctvo, mzdy a personalistika

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
ALFA - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

účtovná firma, počet zamestnancov 3.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3467873  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: brutto 483,77 eur, cena práce 654,01 eur, čistá mzda 400,- eur