Účastník castingu - komparzista, reklamný herec, fotomodelka, modelka, hostesska, promotérka

Fame Management s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň.

Chceli by ste vyskúšať šťastie v reklamách, TV, modelingu, fotomodelingu, hostessingu, filmoch,...?

Príďte sa ukázať a zaregistrovať do 1.online talentovo-castingovej agnetúry.
Na veku a postave nám nezáleží, veď v reklamách, filmoch, TV - vystupujú najrôznejšie typy ľudí.
Plus z našej databázy poskytujeme vhodných ľudí aj do modelingu a fotomodelingu.

Termíny registračných castingov s podrobnými informáciami nájdete na:

Registračné castingy slúžia na to, aby ste prešli krátkym pohovorom, nafotili sme si vás a vyplnili ste krátky dotazník.

V mesiaci júl sa môžeme stretnúť v mestách:
Bratislava, Nitra, Banská Bystrica

Za zhotovenie fotografií sa hradí 29 eur, z dôvodu, že dbáme na to, aby fotografie boli dobrej kvality, zhotovené na foto pozadí, fotografie idú na našu internetovú stránku a pošleme vám ich aj na e-mail, pričom ich viete využiť aj na váš akýkoľvek účel (životopis, sociálne siete,..)

Ak sa na registračný casting neviete dostaviť a máte svoje profesionálne fotografie, využite kľudne online registráciu: https://fame.management/zaregistruj-sa/

Po zaregistrovaní sa vám začnú chodiť ponuky do reklám, modelingu, fotomodelingu, fotenia,...

Zverejnené platové podmienky sú orientačné, nakoľko za jedno fotenie môže byť honorár 50 ale aj 500 eur a každá jedna zákazka (umelecký výkon) sú individuálne.

Sledujte nas na sociálnych sieťach pre čerstvé informácie:
IG: https://www.instagram.com/f.a.m.e.management/?hl=sk
FB: https://www.facebook.com/fame.management.official/?epa=SEARCH_BOX

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu!

tím spolupracovníkov Fame Management

Zaujímavé pracovné prostredie módneho a beauty priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Fame.management sa zamerieva:
- agentúra pre umelcov, vizážistov, stylistov, fotografov,...
- organizovanie kurzov v oblasti make-upu, módy, hair-stylingu, atď.
- organizovanie kurzov v oblasti umenia: herecké, modelingové, moderátorské, atď.
- sprostredkovanie uplatnenia pre modelov, fotomodelov, komparzistov, atď.
A mnoho iného..
ID: 3923898  Dátum zverejnenia: 13.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac