Pomocná sila na oddelení Maintenance and Repair (brigáda)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si privyrobiť popri škole? Radšej ako sedieť celý deň pri počítači hľadáš aktívnu flexibilnú robotu? Chceš spoznať nový kolektív a zaujíma ťa fungovanie hotela? Potom hľadáme práve teba.

Ponúkame ti prácu na brigádu miniálne 6 a maximálne 20 hodín do týždňa. Práca vhodná aj pre ženy aj pre mužov.

Všetko ťa u nás naučíme, nehľadáme skúsenosti. Hľadáme zručného, šikovného človeka s tímovým duchom a ochotou pomocť. Nie sme žiadny korporát, sme európska hotelová skupina. Tradičná spoločnosť, ktorá je aj po 65 rokoch rodinným podnikom a určuje trendy v odvetví cestovného ruchu.

- zabezpečená strava
- práca v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia
- flexibilný pracovný čas

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti a životopis v slovenskom jazyku.

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Váš profil:
- Študent/ka strednej / vysokej školy
- Zručný človek
- Príjemné vystupovanie
- Ochota pomôcť a učiť sa nové veci
- Orientácia na zákazníka

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4780128  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.