Konferenčný čašník vo Falkensteiner Hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ príplatky počas odpracovaných víkendov a sviatkov, ročná električenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako konferenčný čašník budete zodpovedný za:
- prípravu konferečných miestností podľa vopred stanovených požiadaviek
- starostlivosť a čistotu konferenčných priestorov a ich vybavenia
- prípravu prestávok (coffee breaks) počas prebiehajúcej konferencie, kontrola kvality

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- obsluha hostí pri konferenciách v hoteli
- kontaktná osoba počas prebiehajúcich konferenciách
- zodpovednosť za dodržanie štandardov a hygieny
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku stredísk
- zodpovednosť za spokojnosť so službou zo strany hostí
- zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu

Hľadáme časovo flexibilného kolegu.

- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- Mesačná električenka po nástupe do zamestnania
- Ročná električenka po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Organizačné a veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Radosť a nadšenie z práce s ľuďmi
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- Skúsenosti na danej pozícii výhodou
- Ochota učiť sa a rásť

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3841933  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac