Можливість для людей з України

Pomocný pracovník do kuchyne - umývač

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac13.plat, zakonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v kuchyni - umývanie riadov, upratovanie kuchyne a prislúchajúcich priestorov, starostlivost o kantínu. Práca na jednu zmenu.
Fyzická práca vhodná skôr pre muža, ale vítané sú aj ženy, pracovná doba je 40 hodín týždenne (8 hodín denne) od pondelka do piatka.

- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- Mesačná električenka po nástupe do zamestnania
- Ročná električenka po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

Ubytovanie neposkytujeme.

Informácie o výberovom konaní

- zmysel pre čistotu a poriadok
- zmysel pre detail

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3320668  Dátum zverejnenia: 25.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac