Recepčný/á vo Falkensteiner Hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacPríplatky za odpracované víkendy a sviatky + ročná električenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme posilu na pozíciu Recepčná/Recepčný/Nočný recepčný. Ak vás baví práca s luďmi, uprednostňujete dynamické prostredie namiesto stereotypu a ste komunikatívny, určite nám dajte o sebe vedieť.

Tešíme sa, až vás privítame v našom tíme vo Falkensteiner Hotel Bratislava.

Aké úlohy Vás čakajú:
- Privítanie a ubytovanie hostí
- Komunikácia a maximálna starostlivosť o hostí
- Objednávanie služieb pre hostí hotela
- Prijímanie a následné riešenie sťažností
- Vystavovanie účtov a práca s pokladňou
- Aktívna emailová a telefonická komunikácia
- Spracovávanie rezervácii
- Spolupráca s inými oddeleniami hotela
- Práca zahŕňa aj nočné zmeny

Čo Vám ponúkame:
- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- Mesačná električenka po nástupe do zamestnania
- Ročnú električenku po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti o zamestnanie a životopis s fotkou v slovenskom a/alebo v anglickom jazyku.

V prípade, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš tím sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Organizačné a veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Radosť a nadšenie z práce s ľuďmi
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
- Znalosti práce na PC
- Ochota učiť sa a rásť
- Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3315313  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac