Receptionist

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 Eur + bonus + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Welcome home.

Vo Falkensteiner Hotel Bratislava Vás čaká úplne nový zážitok z práce. Stanete sa súčasťou úspešného tímu, medzinárodnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences s bohatou ponukou na možnosti vzdelávania, osobnostného rastu a cestovania za výnimočné ceny v rámci skupiny. Hotel poskytuje moderné ubytovanie, špičkovú gastronómiu v reštaurácii, bare, grilovačky na rooftop terase, relaxačné wellness centrum s výhľadom na hrad a organizuje trendové konferencie.

Pracovná náplň:
- Prvá kontaktná osoba pre hostí, tvorba prvého dojmu
- Privítanie, ubytovanie
- Komunikácia a maximálna starostlivosť o hostí
- Prijímanie a následné riešenie sťažnosti
- Objednávanie služieb pre hostí hotela
- Vystavovanie účtov a práca s pokladňou
- Vytváranie nezabudnuteľných zážitkov pre hotelových hostí

Ponúkame:
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Príspevok na jazykové kurzy
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Flexibilnú pracovnú dobu na tri smeny, 8 – hodinové
- Najlepší zamestnanec hotela s hodnotnými cenami
- Osobnostný a kariérny rast v rámci skupiny
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti o zamestnanie a životopis s fotkou v slovenskom a anglickom jazyku.

Please apply here/ prosím uchádzajte sa prostredníctvom:

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil:
- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Organizačné a veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Radosť a nadšenie z práce s ľuďmi
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- Skúsenosti na danej pozícii výhodou
- Znalosti práce na PC
- Ochota učiť sa a rásť

Hotel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pilárikova 5
811 03 Bratislava
ID: 3315313   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 Eur + bonus + 13. plat