Reagujte bez životopisu

Chyžná/ý vo Falkensteiner Hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Marec 2022
750 EUR/mesiac+ BONUS, príplatky za odpracované víkendy a sviatky, električenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať pre rodinný podnik a dynamickú hotelovú sieť s viac ako 30 Falkensteiner Hotels & Residences v Európe? Uprednostnili by ste pocit 'Welcome home' namiesto sterilného pracovného prostredia? Chceli by ste sa aktívne podieľať na úspechu, nie len držať krok? Chceli by ste nastaviť svoje predstavy vysoko namiesto stagnovania? Potom ste na správnom mieste vo Falkensteiner Hotels & Residences!

Tešíme sa, až Vás privítame v našom tíme vo Falkensteiner Hotel Bratislava.

Vašou náplňou práce bude upratovanie hotelových izieb, hosťovských a verejných priestorov podľa štandardov hotela, výmena posteľnej bielizne a uterákov, dodržiavanie hygienických štandardov.

Čo Vám ponúkame:
- Komplexné zaškolenie pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- Zabezpečený obed priamo na pracovisku
- Mesačná električenka po dvoch týždnoch od nástupu do práce
- Ročná električnka po skúšobnej dobe
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti o zamestnanie a životopis s fotkou v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Zmysel pre čistotu a poriadok
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3211716  Dátum zverejnenia: 4.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac