750 - 850 EUR

Čašník/čka, barman/ka vo Falkensteiner hotel Bratislava ****

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Welcome home.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava Vás čaká úplne nový zážitok z práce. Stanete sa súčasťou úspešného tímu, medzinárodnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences s bohatou ponukou na možnosti vzdelávania, osobnostného rastu a cestovania za výnimočné ceny v rámci skupiny. Hotel poskytuje moderné ubytovanie, špičkovú gastronómiu v reštaurácii, bare, grilovačky na rooftop terase, relaxačné wellness centrum s výhľadom na hrad a organizuje trendové konferencie.

Čašník/čka

Na tejto pracovnej pozícii ste zodpovedný za obsluhu hostí v hotelovej reštaurácii a bare. V tejto funkcii máte za úlohu uvítanie a usadenie hostí, prezentácia a znalosť jedálneho lístka a nápojového lístka, preberanie objednávok, obsluha hostí, zúčtovanie, práca s pokladňou.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- Zodpovednosť za dodržanie štandardov a hygieny
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku stredísk
- Zodpovednosť za spokojnosť so službou zo strany hostí
- Zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 750 eur mesačne brutto + mesačné ohodnotenie + 13.plat

Ponúkame:
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Príspevok na jazykové kurzy
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Najlepší zamestnanec hotela s hodnotnými cenami
- Osobnostný a kariérny rast v rámci skupiny
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

výhodou

Váš profil:
- Priateľský, pozitívny prístup, tímovosť
- Organizačné a veľmi dobré komunikačné zručnosti
- Radosť a nadšenie z práce s ľuďmi
- Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail
- Orientácia na zákazníka, starostlivosť, zdvorilosť
- Skúsenosti na danej pozícii výhodou
- Ochota učiť sa a rásť

Hotel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pilárikova 5
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Dobrocký
Tel.: +421917584779
E-mail: poslať životopis
ID: 3198260   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750 eur mesačne brutto + mesačné ohodnotenie + 13.plat