Conference Supervisor (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Falkensteiner Hotel Bratislava

Vo Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby.
Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru, ktorá hľadá im podobné – čerstvý vietor do hotelovej oblasti mesta.

Hľadáme uchádzača na pozíciu:

Ako Conference Supervisor ste zodpovedný za organizáciu akcií: konferencií, seminárov, rautov, porád, recepcií, prípadne iných spoločenských akcií v kongresovej časti hotela s 5 konferenčnými miestnosťami s kapacitou od 20 – 240 osôb.
Budete v každodennom kontakte s klientom pre potreby dohadovania najrôznejších detailov akcie: detaily spojené s technickým zabezpečením, organizovaním kávových prestávok, rautov, spoločenského programu a iných doplnkových služieb.
Úspešne reprezentujete našu spoločnosť a preukazujete príkladné orientovanie sa na zákazníka. Vyznačujete sa veľmi dobrými komunikačnými a organizačnými zručnosťami, schopnosťou tímovej i samostatnej práce. Viete veľmi dobre pohotovo reagovať v komunikácii so zákazníkmi.
Pre podporu nášho vysoko motivovaného Teamu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej vyťaženosti.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Predaj konferenčných priestorov
• Vypracovávanie ponúk pre klientov, rezerváciu miestností, podpisovanie zmlúv, zodpovednosť za samotnú úspešnú realizáciu akcie, fakturáciau a vyhodnotenie akcie
• Komunikáciu s vedúcimi jednotlivých stredísk, vypracovávanie pokynov týkajúcich sa organizácie akcie
• Práca s cateringovým programom
• Riadenie a synchronizácia výkonov zamestnancov
• Zodpovednosť za plnenie dieľčích obchodných cieľov

Ponúkame:
- možnosť spolupracovať na etablovaní hotela na trhu
- rozmanitý rozsah úloh
- samostatná práca
- zvýhodnené ceny na dovolenky vrámci hotelového reťazca

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaš životopis V SLOVENSKOM A ANGLICKOM JAZYKU S PROFESNOU FOTOGRAFIOU a medzi údajmi aj Vašu predstavu o odmene.

Please apply here:/ Prosim uchadzajte sa prostredníctvom:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo

Váš profil:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Preferovaná je niekoľkoročná prax v hotelierstve
• Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Osobnosť orientovaná na aktívny predaj
• Schopnosť pracovať v tíme
• Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
• Veľmi dobré znalosti slovenského alebo českého jazyka
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka, znalosť iného jazyka je vítaná
• Veľmi dobré počítačové znalosti
• Vodičský preukaz skupiny B

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3191012  Dátum zverejnenia: 18.9.2017