Administration Clerk (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2023
950 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe skúseností a znalostí uchádzača, ponúkaná mzda je pri úväzku 40h/týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na výpomoc ako Administration Clerk (m/ž).

Na tejto pracovnej pozícii ste zodpovedný za administratívnu podporu hotela.
Ste spoluzodpovedný za prípravu účtovných podkladov, spracovávanie došlých faktúr, evidenciu pošty, mzdové podklady, prácu s hotovosťou, nákup kancelárskych pomôcok a pod.

Hľadáme kolegu so sebavedomím vystupovaním a aktívnou znalosťou anglického jazyka.
Bližšie informácie budu poskytnuté na pracovnom pohovore.

- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- Mesačná električenka po nástupe do zamestnania
- Ročná električenka po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť ocenenia "Zamestnanec štvrťroka" s finančným ohodnotením
- Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

Ano

• Skúsenosť v hotelierstve je vítaná
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Vysoká miera precíznosti, zmysel pre detail
• Samostatnosť
• Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
• Veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
• Veľmi dobré počítačové znalosti

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3068767  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac