Breakfast Waiter

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Falkensteiner Hotel Bratislava

Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby. Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru.

Raňajkový čašník/čka

Na tejto pracovnej pozícii ste zodpovedný za obsluhu hostí v a la carte hotelovej reštaurácii Seasons. V tejto funkcii máte za úlohu uvítanie a usadenie hostí, obsluhu hostí počas raňajok, prezentáciu a znalosť jedálneho lístka v a la carte reštaurácii, účtovanie a prácu s pokladňou.
Hľadáme uchádzača so starostlivým a zdvorilým vystupovaním a s najlepším zaobchádzaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej zaťaženosti.
K Vaším prednostiam sa rátaju kolegialita, tímový duch a čestnosť ako aj permanentné úsilie o kvalitu a ďalšie vzdelanie.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- Zodpovednosť za dodržanie štandardov a hygieny
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku stredísk
- Zodpovednosť za spokojnosť so službou zo strany hostí
- Zúčastňovanie sa na meetingoch a školeniach personálu

Ponúkame:
• rozmanitý rozsah úloh
• samostatná práca
• zvýhodnené nocľahy v rámci hotelového reťazca
• možnosť postupu alebo prestupu vo vnútrozemí a zahraničí a všetky ostatné výhody medzinárodného hotelového reťazca

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie a životopis v anglickom a slovenskom jazyku s profesnou fotkou. Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

vyhodou

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2346163  Dátum zverejnenia: 17.7.2017