Junior Sales Manager

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimum 1000 EURO + bonus do 150 EURO + 13. plat. Plat bude dohodnutý po pohovore na základe kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo Falkensteiner Hotel Bratislava Vás čaká úplne nový zážitok z práce. Stanete sa súčasťou úspešného tímu, medzinárodnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences s bohatou ponukou na možnosti vzdelávania, osobnostného rastu a cestovania za výnimočné ceny v rámci skupiny. Hotel poskytuje moderné ubytovanie, špičkovú gastronómiu v reštaurácii, bare, grilovačky na rooftop terase, relaxačné wellness centrum s výhľadom na hrad a organizuje trendové konferencie.

Ako Sales Manager ste zodpovedná/ý za predaj hotelových služieb, neustálu komunikáciu s obchodnými partnermi, prezentáciu hotelových služieb, vykonávanie prehliadok v hoteli. Úspešne reprezentujete našu spoločnosť a preukazujete príkladné a neobmedzené orientovanie sa na zákazníka. Ste sebavedomá/ý, no priateľská/ý zároveň. Vyznačujete sa veľmi dobrými komunikačnými a organizačnými zručnosťami, schopnosťou teamovej i samostatnej práce. Viete veľmi dobre pohotovo reagovať v komunikácii so zákazníkmi.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Aktívny predaj hotelových služieb
• Oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov: e-mail, telefonát, osobné stretnutie
• Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
• Spolupráca s cestovnými kanceláriami, touroperátormi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami s cieľom podpory predaja hotelových služieb
• Aktívne sa spolupodieľať na tvorbe nových produktov
• Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov

Ponúkame:
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Osobnostný a kariérny rast v rámci skupiny
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie a životopis v anglickom a slovenskom jazyku s profesnou fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

Ano

Váš profil:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Skúsenosť v hotelierstve je vítaná
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Vysoká miera precíznosti
• Kreativita
• Schopnosť pracovať v teame
• Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
• Znalosť anglického jazyka
• Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Veľmi dobré počítačové znalosti
• Vodičský preukaz skupiny B
ID: 1784096   Dátum zverejnenia: 31.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimum 1000 EURO + bonus do 150 EURO + 13. plat. Plat bude dohodnutý po pohovore na základe kvalifikácie a odbornej praxe.