Sales Coordinator (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby.
Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru, ktorá hľadá im podobné – čerstvý vietor do hotelovej oblasti mesta.
Hľadáme na pozíciu:
pre náš team k najbližšiemu možnému termínu

Ako Sales Coordinator ste zodpovedná/ý za celkovú podporu obchodného oddelenia. Aktívne komunikujete a oslovujete existujúcich a potencionálnych klientov, zároveň ste zodpovedná/ý za podporu všetkých marketingových a obchodných aktivít. Venujete sa príprave marketingoých materiálov a máte na starosti interný marketing v rámci hotela. Úspešne reprezentujete našu spoločnosť a preukazujete príkladné a neobmedzené orientovanie sa na zákazníka. Ste sebavedomá/ý, no priateľská/ý zároveň. Vyznačujete sa veľmi dobrými komunikačnými a organizačnými zručnosťami, schopnosťou teamovej i samostatnej práce. Ste veľmi precízna/y, kreatívna/y a viete veľmi dobre pohotovo reagovať v komunikácii so zákazníkmi. Máte veľmi dobrú a aktívnu znalosť anglického jazyka.
Pre podporu nášho vysoko motivovaného Sales teamu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej vyťaženosti.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Zodpovednosť za administratívny chod kancelárie obchodného oddelenia
• Príprava materiálov pre obchodné stretnutia
• Príprava podkladov pre marketingové aktivity
• Podpora pri tvorbe štatistík
• Spolupodieľanie sa na aktívnom predaji hotelových služieb
• Oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov: e-mail, telefonát, osobné stretnutie
• Starostlivosť o existujúcich a nových obchodných partnerov

Ponúkame:
• Rozmanitý rozsah úloh
• Samostatná práca
• Zvýhodnené ceny ubytovania v rámci hotelového reťazca

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie a životopis v anglickom a slovenskom jazyku s profesnou fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

Ano

Váš profil:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou, vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
• Skúsenosť v hotelierstve je vítaná
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Vysoká miera precíznosti
• Kreativita
• Schopnosť pracovať v teame
• Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
• Veľmi dobré znalosti slovenského alebo českého jazyka
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
• Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Veľmi dobré počítačové znalosti
• Vodičský preukaz skupiny B

Hotel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pilarikova 5
811 03 Bratislava
ID: 1784096   Dátum zverejnenia: 22.1.2018