Sales Support (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiac+ 50 EUR výkonnostný bonus, 13. plat po odpracovaní 12tich po sebe nasledujúcich mesiacov (Uvádzaný plat je pri obsadení pozície na plný úväzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Welcome home. Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava Vás čaká úplne nový zážitok z práce. Stanete sa súčasťou úspešného tímu, medzinárodnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences s bohatou ponukou na možnosti vzdelávania, osobnostného rastu a cestovania za výnimočné ceny v rámci skupiny. Hotel poskytuje moderné ubytovanie, špičkovú gastronómiu v reštaurácii, bare, grilovačky na rooftop terase, relaxačné wellness centrum s výhľadom na hrad a organizuje trendové konferencie.

Ako Sales Support ste zodpovedná/ý za celkovú administratívnu podporu obchodného oddelenia. Zároveň ste zodpovedná/ý za podporu všetkých marketingových aktivít. Na základe pokynov Vášho nadriadeného. Ste zodpovedná/ý za komunikáciu s klientami. Úspešne reprezentujete našu spoločnosť a preukazujete príkladné a neobmedzené orientovanie sa na zákazníka. Ste sebavedomá/ý, no priateľská/ý zároveň. Vyznačujete sa veľmi dobrými komunikačnými a organizačnými zručnosťami, schopnosťou tímovej aj samostatnej proaktívnej práce. Ste veľmi precízna/y a viete veľmi dobre pohotovo reagovať v komunikácii so zákazníkmi. Máte veľmi dobrú a aktívnu znalosť anglického jazyka.
Pre podporu nášho vysoko motivovaného Sales tímu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej vyťaženosti a myslenie a príprava práce v predstihu.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Zodpovednosť za administratívny chod kancelárie obchodného oddelenia
• Aktívna starostlivosť o rôzne propagačné materiály a ich tvorba
• Príprava izieb na prehliadky a poskytovanie prehliadok hotela
• Starostlivosť o sociálne médiá, reklamný mailing a obsah webu hotela v spolupráci s centrálou hotelovej siete
• Príprava a realizácia benefitov a aktivít pre klientov hotela
• Starostlivosť o obsah hotelových mediálnych zariadení a jeho aktualizácie
• Starostlivosť o propagačné predmety a stav skladu propagačných predmetov
• Organizovanie kalendára stretnutí a príprava materiálov na stretnuti
• Príprava podkladov pre marketingové aktivity
• Zodpovednosť za komunikáciu s centrálou hotelovej siete v oblasti obchodu a marketingu
• Podpora pri tvorbe štatistík
• Iné povinnosti súvisiace s obchodnými a marketingovými činnosťami

Ponúkame:
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Najlepší zamestnanec hotela s hodnotnými cenami
- Osobnostný a kariérny rast v rámci skupiny
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti a životopis o zamestnanie s fotkou v slovenskom a anglickom jazyku.

Please apply here/ prosím uchádzajte sa prostredníctvom:

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ano

Váš profil:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie maturitou, pozícia je vhodná aj pre študenta vysokej školy
• Skúsenosť v hotelierstve je vítaná, ale nie je nutnosťou
• Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• Vysoká miera precíznosti
• Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
• Výborné znalosti slovenského jazyka
• Veľmi dobrá znalosť anglického, nemecký jazyk výhodou
• Veľmi dobré počítačové znalosti a skúsenosť s prácou v Microsoft Excel, Word, Publisher a Powerpoint
• Vodičský preukaz skupiny B

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1653690  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac