Reservations Supervisor (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 100 EUR/mesiacZákladna mzda bude stanovená na základe odborných skuseností a znalostí uchádzača, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho regionálneho rezervačného oddelenia, kde dostanete našu podporu a kvalitné školenia Falkensteiner Academy a spravovanie rezervácií pre 3 hotely – Falkensteiner Hotel Bratislava, Falkensteiner Hotel Maria Prag a Falkensteiner Hotel Mariánske Lázne sa pre Vás stane každodennou radosťou.

Ako rezervačný supervízor ste zodpovedný za vybavovanie a prijímanie individuálnych aj skupinových rezervácií 3 hotelov – Falkensteiner Hotel Bratislava, Falkensteiner Hotel Maria Prag a Falkensteiner Hotel Mariánske Lázne. Zodpovedáte za správne zadávanie rezervácií do hotelového rezervačného systému. Dokážete bez akýchkoľvek problémov komunikovať v anglickom jazyku.
Asistujete rezervačnému manažérovi pri spravovaní rezervačných systémov a nahrávaní / upravovaní cien a dostupnosti na online portáloch.

Ak sa navyše vyznačujete priateľskou povahou a milým a ústretovým správaním s orientáciou na zákazníka, viete pohotovo reagovať na požiadavky klienta, tak hľadáme práve Vás!

Váš rozsah úloh zahŕňa:
• Prijímanie a vybavovanie individuálnych a skupinových rezervácií ubytovania e-mailom, telefónom, cez centrálny rezervačný systém
• Každodenná práca s rezervačným systémom, vytváranie rezervácií, ich kontrola, neustále aktualizovanie informácií
• Spravovanie a aktualizácia rezervačných systémov, kontrola cien a dostupnosti izieb
• Každodenná komunikácia s vedúcim rezervačného oddelenia ako aj s rezervačným oddelením hotelovej siete
• Každodenná komunikácia a neustále aktualizovanie informácií pre ostatné oddelenia hotela (recepcia, housekeeping, food and beverage, sales)

Ponúkame:
•Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
• Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
• Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
• 13. plat - retention bonus
• Ročná električenka po skúšobnej dobe za zvýhodnenú cenu
• Možnosť využívania hotelového fitness
• Obed na pracovisku za menej ako 1 euro
• Prácu v priateľskom kolektíve v medzinárodnom prostredí
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
• Zaujímavé ceny pre najlepších zamestnancov hotela každý štvrťrok
• Kariérne a rozvojové možnosti v rastúcej hotelovej skupine
• Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti a životopis o zamestnanie s fotkou v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Požadovaná je prax v hotelierstve na rovnakej alebo podobnej pozícii
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Priateľské a zdvorilé vystupovanie
• Veľmi dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, znalosť iného jazyka je vítaná
• Dobré počítačové znalosti
• Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej vyťaženosti

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1408006  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac