Reservation Clerk (m/ž)

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Pilárikova 5, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 EUR/mesiac v hrubom + 100 EUR (výkonnostný bonus) + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Welcome home. Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava Vás čaká úplne nový zážitok z práce. Stanete sa súčasťou úspešného tímu, medzinárodnej hotelovej siete Falkensteiner Hotels & Residences s bohatou ponukou na možnosti vzdelávania, osobnostného rastu a cestovania za výnimočné ceny v rámci skupiny. Hotel poskytuje moderné ubytovanie, špičkovú gastronómiu v reštaurácii, bare, grilovačky na rooftop terase, relaxačné wellness centrum s výhľadom na hrad a organizuje trendové konferencie.

Hľadáme na pozíciu:
Reservation clerk pre náš team.
Ako Reservation clerk ste zodpovedný za vybavovanie a prijímanie individuálnych aj skupinových rezervácií, neustálu komunikáciu s klientami. Zodpovedáte za správne zadávanie rezervácií do hotelového rezervačného systému. Dokážete bez akýchkoľvek problémov komunikovať v anglickom jazyku.

Vyznačujete sa priateľskou povahou a milým a ústretovým správaním s orientáciou na zákazníka. Viete pohotovo reagovať na požiadavky klienta.
Pre podporu nášho vysoko motivovaného teamu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
• Prijímanie a vybavovanie individuálnych a skupinových rezervácií ubytovania e-mailom, telefónom, cez centrálny rezervačný systém
• Každodenná práca s rezervačným systémom, nahadzovanie rezervácií, ich kontrola, neustále aktualizovanie informácií
• Komunikácia s recepciou a obchodným oddelením
• Komunikácia s rezervačným oddelením hotelovej siete

Ponúkame:
- Atraktívny tréningový program organizovaný v našich sieťových hoteloch v zahraničí, Falkensteiner Academy
- Dovolenky za výnimočné ceny v hoteloch v rámci hotelového reťazca
- 13. Plat, retention bonus
- Prácu v priateľskom kolektíve a v medzinárodnom prostredí
- Najlepší zamestnanec hotela s hodnotnými cenami
- Osobnostný a kariérny rast v rámci skupiny
- Rozmanitý rozsah úloh, sebarealizácia

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše žiadosti a životopis o zamestnanie s fotkou v slovenskom a anglickom jazyku.

Please apply here/ prosím uchádzajte sa prostredníctvom:

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Váš profil:
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Výhodou je prax v hotelierstve
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Priateľské vystupovanie
• Dobrá znalosť anglického jazyka
• Dobré počítačové znalosti
• Skúsenosti na podobnej pozicií sú vítané
ID: 1270712   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 EUR/mesiac v hrubom + 100 EUR (výkonnostný bonus) + 13. plat