Priemyselný inžinier pre FALKE Slovakia s.r.o.

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacGarantovaný plat: 1 000€. Konečná mzda je dohodnutá s kandidátom podľa jeho znalostí a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FALKE stabilná nemecká spoločnosť s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou otvára novú zaujímavú a perspektívnu pozíciu!

Náplň práce:
  • Návrh a podieľanie sa na zlepšovaní súčasných výrobných procesov, vrátane optimalizácie výrobného toku a ergonómie pracovného miesta,
  • zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu,
  • implementácia princípov štíhlej výroby do procesu výroby,
  • hľadanie a odstraňovanie plytvania vo výrobných procesoch,
  • optimalizácia lay-outov pracovísk,
  • riadenie projektov v rámci úseku technickej prípravy výroby ako aj samostatné spracovávanie projektov,
  • spolupráca a zodpovednosť za implementáciu nových produktov,
  • aktualizácia výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu,
  • poskytovanie technickej podpory vo výrobe pri riešení technických problémov,
  • podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu.

Benefity pre našich zamestnancov:

  • Práca na hlavný pracovný pomer.
  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny FALKE KGaA.
  • Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
  • Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
  • Čerstvá varená strava/stravné lístky.
  • Pracovný odev zdarma.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
  • Voľné víkendy a sviatky.
  • Nástup je možný kedykoľvek.

Ak ťa na naša ponuka zaujala a máš záujem sa s nami stretnúť, daj nám o sebe vedieť a dohodneme sa.

V prípade ďalších informácií nás neváhaj kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

textilné, technické, strojárske, sériová výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii je nutná komunikácia v anglickom/nemeckom jazyku na dennej báze (C1).

Skúsenosť s prácou procesného inžiniera veľkou výhodou!

  • Technické myslenie
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť
  • Rozhodnosť
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Komunikatívnosť
  • Lojalita

  • Znalosť automotive nástrojov, nástrojov optimalizácie, nástrojov LEAN - výhodou.

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3793015  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacGarantovaný plat: 1 000€. Konečná mzda je dohodnutá s kandidátom podľa jeho znalostí a zručností.