Можливість для людей з України

Údržbár/ka - čistenie pletiarenských strojov

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
5,15 - 5,36 EUR/hod.Spolu mzda mesačne až do 960€ - 1000€ vrátane variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
  • Údržba - čistenie, mazanie pletacích strojov aj elekronických častí.

Práca je v jednozmennej prevádzke.

  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Dochádzkový bonus.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Stravné lístky za každý pracovný deň.
  • Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
  • Stravné lístky.
  • Pracovný odev zdarma.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Počet rokov praxe

1

  • prax pri údržbe strojov VÝHODOU!
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3701093  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,15 EUR/hod.