Kontrolór/ka kvality

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,15 EUR/hod.Celková mzda je do 970.00€ mesačne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleťte si svoju budúcnosť s FALKE!

Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Pozícia je vhodná aj pre kandidáta bez praxe a znalostí v textilnom odbore ale s praxou vo výrobnej spoločnosti najlepšie v oblasti kvality.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly výrobkov a polovýrobkov.
  • Vykonávanie meraní a kontrôl výrobkov, zaznamenávanie výsledkov.
  • Dohľad nad kvalitou pracovníkov na zverenom úseku.
  • Kontrola nastavenia strojov pre produkciu kvalitných výrobkov.
  • Kontrola dodržiavania pracovných štandardov na zverenom úseku.
  • Navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov.
  • Podieľanie sa na zavádzaní systémov kvality do praxe.
  • Vypracovávanie správ o výsledkoch auditov.
  • Vedenie a aktualizovanie predpísanej dokumentácie.
  • Spolupráca s ostatnými oddelaniami.

Práca je v 2-zmennej prevádzke. Týždeň ráno a týždeň poobede.

  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Zmenové príplatky.
  • Dochádzkový bonus.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Stravné lístky za každý pracovný deň.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
  • Nástup je možný kedykoľvek.

Ak hľadáte stabilnú a istú prácu, budeme radi, ak sa nám ozvete!

Čaká Vás dobrý kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Pošlite nám svoj životopis na uvedený email, poštou alebo nám ho doneste osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozícia má vlastný vzdelávací program

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kvality vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • čestnosť
  • zmysel pre detail

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3437362  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,15 EUR/hod.