Inžinier implementácie zmien vo výrobe a procesoch

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
dohodou
garantovaný plat: 1 300€ + ročný bonus, skúsený kandidát od 1 800€ + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

FALKE stabilná nemecká spoločnosť s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou otvára novú zaujímavú a perspektívnu pozíciu!

Ak máš rád zmeny a baví ťa neustále vylepšovanie a nastavovanie procesov výroby, tak sa s nami zapleť!

Ponúkame ti možnosť realizovať sa a preukázať tvoju kreativitu na pozícii Inžinier implementácie zmien vo výrobe a procesoch v úspešnej spoločnosti.

Náplňou práce bude:
  • Implementácia výrobného softwaru v celej spoločnosti FALKE Slovakia.
  • Poskytnutie súčinnosti pri implementácii softwaru centrále spoločnosti FALKE KGaA.
  • Implementácia zmien v procesoch výroby v dôsledku implementácie výrobného softwaru.
  • Podieľanie sa na implementácii zmien v celej skupine FALKE KGaA.
  • Vypracovávanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
  • Návrhy a realizácie znižovania výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality.
  • Podieľanie sa na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu.
  • Odhadovanie požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady.

Skúsenosti so zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, poka-yoke a pod.) výhodou!

Benefity pre našich zamestnancov:

  • Práca na hlavný pracovný pomer.
  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny FALKE KGaA.
  • Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
  • Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
  • Čerstvá varená strava/stravné lístky.
  • Pracovný odev zdarma.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
  • Voľné víkendy a sviatky.
  • Nástup je možný kedykoľvek.

Ak ťa na naša ponuka zaujala a máš záujem sa s nami stretnúť, daj nám o sebe vedieť a dohodneme sa.

V prípade ďalších informácií nás neváhaj kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické /výroba, proces.../

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Na tejto pozícii je nutná komunikácia v anglickom/nemeckom jazyku na dennej báze (C1).

Skúsenosť s implementáciou výrobného softwaru nutná!

  • Technické myslenie
  • Analytické myslenie
  • Organizačná schopnosť
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Komunikatívnosť
  • Lojalita

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3298613  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: garantovaný plat: 1 300€ + ročný bonus, skúsený kandidát od 1 800€ + ročný bonus