Špecialista pre obsluhu pletacieho stroja

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Spolu až 700€/mesačne brutto! Hodinová sadzba: 3,54€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleťte si svoju budúcnosť s FALKE.... až do dôchodku!

Ponúkame vám zaujímavú pracovnú pozíciu v stabilnej nemeckej spoločnosti s každoročným platovým nárastom a zaujímavými benefitmi!

Pozícia je vhodná aj pre kandidáta bez praxe a znalostí v textilnom odbore.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Dohľad nad činnosťou 20. pletacích strojov.
- Doľaďovanie a nastavovanie strojov tak, aby nedochádzalo ku kvalitatívnym defektom.
- Vykonávanie drobných nastavení a výmien (ihly, nite, cievky...).
- Priebežna kontrola vlastnej kvality .
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami.

Práca je na zmenovej prevádzke – 4 zmenná (2 dni ráno 5:50-13:50, 2 dni poobede 13:50-21:50, 2 dni v noci 21:50-05:50 a 2 dni voľno).
Možnosť práce len na nočné zmeny.

- Práca na hlavný pracovný pomer s týždenným pracovným časom 37,5hod.
- Dĺžka zmeny len 7,5hod. v 2-zmennej prevádzke.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu v závodej jedálni.
- Možnosť výberu stravných lístkov a závodného stravovania.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Ak hľadáte stabilnú a istú prácu, budeme radi, ak sa nám ozvete!

Čaká Vás dobrý kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Pošlite nám svoj životopis na uvedený email, poštou alebo nám ho doneste osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pozícia má vlastný vzdelávací program

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit

Kontakt

ID: 3179101   Dátum zverejnenia: 25.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Spolu až 700€/mesačne brutto! Hodinová sadzba: 3,54€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.