Pletiar / Pletiarka - obsluha pletacieho stroja

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Spolu až 700€/mesačne brutto! Hodinová sadzba: 3,54€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleťte si svoju budúcnosť s FALKE.... až do dôchodku!

Ponúkame vám zaujímavú pracovnú pozíciu v stabilnej nemeckej spoločnosti s každoročným platovým nárastom a zaujímavými benefitmi!

Pozícia je vhodná aj pre kandidáta bez praxe a znalostí v textilnom odbore.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Obsluhovanie 20 pletacích strojov .
- Po zaškolení vykonávanie drobných nastavení a výmien (ihly, nite, cievky...).
- Čistenie - vyfúkavanie strojov.
- Priebežna kontrola vlastnej kvality .
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami.

Práca je na zmenovej prevádzke – 2 zmenná (týždeň ráno 5:50-13:50 a týždeň poobede 13:50-21:50, možnosť nadčasov).

- Práca na hlavný pracovný pomer s týždenným pracovným časom 37,5hod.
- Dĺžka zmeny len 7,5hod. v 2-zmennej prevádzke.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu v závodej jedálni.
- Možnosť výberu stravných lístkov a závodného stravovania.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Ak hľadáte stabilnú a istú prácu, budeme radi, ak sa nám ozvete!

Čaká Vás dobrý kolektív a príjemné pracovné prostredie.

Pošlite nám svoj životopis na uvedený email, poštou alebo nám ho doneste osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.10.2018 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pozícia má vlastný vzdelávací program

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit

Kontakt

ID: 3179101   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Spolu až 700€/mesačne brutto! Hodinová sadzba: 3,54€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.