Obsluha pletacích strojov

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit, Poprad
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
660

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná aj pre kandidáta bez praxe a znalostí.

- Obsluhovanie pletacích strojov.
- Vykonávanie drobných opráv, nastavení a výmien (súčiastok, ihiel...).
- Čistenie strojov.
- Objednávanie materiálu.
- Vymieňanie farieb a druhov podľa jednotlivých artiklov.
- Kontrola kvality.
- Dodržiavanie 5S.
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami.

Práca je na zmenovej prevádzke – 4 zmenná (2 dni ráno 5:50-13:50, 2 dni poobede 13:50-21:50, 2 dni v noci 21:50-5:50 a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Finančná odmena ku Dňu žien.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Čerstvá varená strava.
- Možnosť výberu stravné lístky - lístky do jedálne.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Ak hľadáte stabilnú, istú a zaujímavú prácu, budeme radi, ak sa nám ozvete!
Stačí, ak máte chuť pracovať v stabilnej spoločnosti a chcete mať istotu zamestnania a príjmu.
Čaká Vás dobrý kolektív a nevšedná práca. Žiadna rutina bez zmyslu....

Pošlite nám svoj životopis na uvedený email, poštou alebo nám ho doneste osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pozícia má vlastný vzdelávací program

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s ovládaním výrobných strojov a zariadení výhodou
- skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Keďže v lete prší menej, a to prinášalo zakladateľovi p. Franz-Falke Rohenovi menšie zisky, porozmýšľal a zistil, že ponožky sa nosia všetky ročné obdobia. A tak je to dodnes. FALKE je popredný výrobca prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.
Ak ste niekde videli ponožky Esprit, boli na 100% vyrobené v našom závode. :)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit

Kontakt

ID: 3179101   Dátum zverejnenia: 6.10.2017