Supervízor údržby

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, Svit
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacKonečná mzda bude dohodnutá podľa seniority kandidáta. K základnému platu je vyplácaná aj ročná cieľová odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa zmien? Viete zastaralé pretvárať na nové a fungujúce? Viete si budovať dobré vzťahy? Máte túžbu inovovať a posúvať sa neustále dopredu?

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Pracovná náplň:
  • Spolu s tímom mechanikov budete usmerňovať montovanie, demontovanie a zapájanie výrobných strojov a zariadení.
  • Budete navrhovať a riadi vykonávanie opráv a údržbu výrobných strojov a zariadení.
  • Analyzovať príčiny prestojov a prijímať opatrenia na ich eliminovanie.
  • Podieľať sa na výbere a rozhodovať o čo najlepšom rozmiestnení technologického vybavenia v priestoroch závodu tak, aby sa dosiahla čo najväčšia efektivita výroby.
  • Pri zmenách sa budete podieľať na plánovaní požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady.
  • Aktualizovať výrobnú dokumentáciu a pracovné postupy v prípade zmeny výrobného procesu.
  • Pripravovať pracovné štandardy, výrobné a procesné označenia.
  • Realizovať audity 5S.
  • Riadiť tím mechanikov, elektrikára a údržbára.
  • Zavádzať nástroje na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean a pod.).

  • Ročné odmeny.
  • Dochádzkový bonus.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Stravné lístky za každý pracovný deň.
  • Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
  • Stravné lístky.
  • Pracovný odev zdarma.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak spĺňate uvedené požiadavky pracovného miesta. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, procesné inžinierstvo, výroba...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Požadujeme elektrotechnickú spôsobiloť podľa §22.
  • Podľa §23 výhodou!
  • Skúsenosti s umiestňovaním a premiestňovaním výrobných zariadení a strojov.
  • Práca vo výrobe v riadení procesov min. 2 roky.
  • Skúsenosti s riadením údržby/mechanikov min. 1 rok.
  • Skúsenosti so zavádzaním LEAN výhodou.

Osobnostné predpoklady:
  • Technické myslenie
  • Analytické myslenie
  • Organizačná schopnosť
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Schopnosť zavádzať zmeny
  • Komunikatívnosť
  • Lojálnosť
  • Záľuba vo vlastnej práci
  • Flexibilita
  • Otvorenosť

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
Tel.: 052/426 39 14
E-mail: poslať životopis
ID: 2541790  Dátum zverejnenia: 7.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac