4,74 EUR/hod.

Mechanik pletiarenských a textilných strojov

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mierová 1, 059 21 Svit
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca na údržbe strojov a zariadení je aj koníčkom. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Náplň práce:
- Servis, údržba pletacích strojov.
- Monitorovanie mechanickej funkčnosti a technická obsluha 40 - 60 pletacích strojov v kooperácii s troma operátormi pletacích strojov.
- Predchádzanie poruchám, identifikovanie príčín problémov a ich následná oprava.
- Údržba, preventívna údržba a pravidelná kontrola strojov po mechanickej stránke.
- Práca s novými technológiami: stroje riadené softwarmi, automatické pletacie stroje...
- Vedenie záznamov o údržbe.
- Čistenie a nastavovanie určených častí strojov.
- Dohľad nad kvalitou.
- Odborný priestor podieľať sa na vývoji a zlepšovaní procesov.

Práca je na zmenovej prevádzke – 4 zmenná (2 dni ráno 5:50-13:50, 2 dni poobede 13:50-21:50, 2 dni v noci 21:50-5:50 a 2 dni voľno). Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Spolu až do 1 050€/mesačne brutto. 4,74€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + cca 150€ príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.

- Výkonnostný bonus do výšky 25%.
- Dochádzkový bonus.
- Atraktívne odmeňovanie.
- Čiastočné preplácanie cestovného.
- Stravné lístky za každý pracovný deň.
- Neustály proces vzdelávania na danej pozícii.
- Možnosť stáže v materskej spoločnosti FALKE KGaA v Nemecku.
- Možnosť zaškolenia v dodávateľských spoločnostiach v Taliansku.
- Technologicky moderné zázemie.
- Priama komunikácia s výrobným manažérom.
- Flexibilita prác.
- Práca na hlavný pracovný pomer.
- Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
- Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
- Finančná odmena za firemné jubileum.
- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
- Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
- Možnosť výberu stravné lístky - lístky do jedálne.
- Pracovný odev zdarma.
- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).
- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.
- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.
- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.
- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
- Voľné 2 dni v týždni.
- Pokojné pracovné prostredie.
- Nástup je možný kedykoľvek.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.7.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik, strojárstvo, mechatronika/pozícia má vlastný zaúčací program

Počet rokov praxe

1

- prax pri nastavovaní a údržbe elektronických, ako aj poloautomatických strojov, prístrojov a zariadení VÝHODOU!
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FALKE Slovakia s. r. o.
Mierová 1
059 21 Svit

Kontakt

ID: 2339547   Dátum zverejnenia: 12.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Spolu až do 1 050€/mesačne brutto. 4,74€/hod. + 130€ variabilná zložka s dochádzkovým bonusom + cca 150€ príplatky za nočné, víkendové zmeny a nadčasy.